en
All categories
Liège (province)
In category

Design, media, jobs in Liège

0 jobs
In Liège no vacancies in this category. Pay attention to jobs in other cities.
In Belgium
Integra, Sp. z o.o.
Integra, Sp. z o.o. | Wrocław, PL
in Brussels, full time, work experience from 1 year and above
Вакансия: Специалисты на внутренние работы Город работы: Брюссель Город приезда: Варшава Зарплата: 12 евро / час нетто, 250 - 280 часов /мес, от 3000 евро/ месяц. (Первый месяц - 10 евро/ ч нетто. 2500 евро/мес нетто.) Можна брать авансы. График...
Save
27 June 2023
Save
26 June 2023
Чабаненко А.С., SP | Zaporizhia, UA
in Brussels, full time
Обязанности: Управление печатным оборудованием Контроль печатной ленты Упаковка готовой продукции Проверка продукции на брак производства Требования: Мужчины, женщины, сем. пары Возраст 19-50 лет Без вредных привычек Наличие рабочей визы или ID ...
Save
28 July 2020

Post resume

Employers will be able to find you and offer a respectable job.
Appreciate the convenience of the information:
4.9
81 ratings
Still looking for
Filter
Select category